použijte jiný prohlížeč než Internet Explorer!!!


Vyjádření primátora k prohlasování Polárky

Vážení občané,
úterní zasedání zastupitelstva rozhodlo o tom, že město bude stavět novou halu Polárka....
Celý text.
A jak zastupitelé 2.4.2013 o Polárce hlasovali? Zjevně velmi "rozmanitě", viz výsledky.
Přidáno 8.4.2013

Bleskový výzkum veřejného mínění ve F-M

V souvislosti s plánovanou investiční akci Magistrátu města Frýdek – Místek „Výstavba sportovní haly Polárka“ a následnou investiční akcí soukromých subjektů „demolici stávající Víceúčelové sportovní haly a výstavby obchodního centra“, uskutečnila Instituce EOS jako nezávislá instituce bleskový výzkum veřejného mínění. Celý text.
Přidáno 8.4.2013

Druhý otevřený dopis zastupitelům Frýdku-Místku

Vzhledem k tomu, že se z neznámých důvodů nepodařilo doručit zastupitelům první otevřený dopis, rozhodli jsme se i v návaznosti na předání petičních archů je znovu oslovit. Dne 29.11.2012 byl tedy podán na magistrátní podatelně Druhý otevřený dopis zastupitelům Frýdku-Místku.
Přidáno 5.12.2012

Předání petice vedení města Frýdku-Místku

Dne 27.11.2012 jsme předali vedení magistrátu F-M podpisové archy s peticí. Její papírová podoba získala 2866 podpisů, elektronická 1640 podpisů.
Přidáno 5.12.2012

Otevřený dopis zastupitelům Frýdku-Místku

Dne 1.6.2012 jsme obeslali všechny zastupitele města Frýdek-Místek otevřeným dopisem, ve kterém navrhujeme alternativní postup ve věci Víceúčelové sportovní haly. Jeho obsah naleznete v sekci Otevřený dopis zastupitelům Frýdku-Místku.
Přidáno 2.6.2012

Vyjádření zastupitelů města Frýdek-Místek k VSH

Oslovili jsme všech 43 zastupitelů Frýdku-Místku s žádostí o vyjádření k VSH. Jejich odpovědi naleznete v sekci Vyjádření zastupitelů města Frýdek-Místek k VSH.
Přidáno 23.4.2012

Názory osobností na VSH

Co si o plánované demolici Víceúčelové sportovní haly a výstavbě Nákupního cetra myslí?
Prof. PhDr. Jan Keller, CSc. - profesor sociologie na fakultě sociálních studií Ostravské univerzity.
Doc. PhDr. Jiří Lach, Ph.D., M.A. - děkan FF UP a rodák z Dobré u Frýdku–Místku - otevřený dopis primátorovi F-M
ing.arch. Kamil Zezula - známý frýdeckomístecký architekt, vyučuje na FAST VŠB
Doplněno 14.4.2012

Spuštěna časová osa VSH

Časová osa událostí kolem VSH je přístupná ZDE. První záznam v roce 1963!
Přidáno 31.3.2012

Česká komora architektů opět reaguje

"V médiích byl prezentován prostřednictvím náměstka primátora města Frýdku-Místku Mgr. Michala Pobuckého názor České komory architektů na záměr demolice víceúčelové haly v tomto městě. S interpretací, která se pokusila znevážit stanovisko České komory architektů, nemůžeme souhlasit."

Celá tisková zpráva: Česká komora architektů
Vydáno: 23.3.2012

Spuštěna papírová podoba petice

Seznam veřejně dostupných podpisových míst je na hlavní straně ZDE.

Pokud máte zájem u Vás petici umístit, kontaktujte nás!
Přidáno 16.3.2012

Petice "Stop výstavbě nákupního centra na místě Víceúčelové sportovní haly ve Frýdku-Místku, zachovejme ji pro budoucí generace."

Dnes byla spuštěna elektronická petice, vyzývající k zastavení záměru zbourat VSH a na jejím místě vystavět nákupní centrum. Budeme rádi, pokud připojíte svůj podpis. Na elektronickou petici bude navazovat na různých místech Frýdku-Místku petice papírová. Podpisem elektronické petice se nevylučuje podpis papírové!

Link na elektronickou petici:
http://www.petice24.com/stop_vystavb_nakupniho_centra_na_mist_vs_haly_ve_frydku-mistku
Přidáno: 12.3.2012

Veřejná zakázka na výstavbu haly Polárka

Magistrát města Frýdku-Místku zveřejnil 1.3.2012 veřejnou zakázku na výstavbu nové haly Polárka. Na tuto zakázku by měla v květnu navazovat mimořádná schůze zastupitelstva, na které budou chtít zástupci koalice vybrat firmu, která by zakázku měla realizovat. Pevně věříme, že v podmínkách soutěže je klauzule, která umožňuje zakázku zrušit!

Náhled zakázky s linkem na její detail: http://www.vz24.cz/verejne-zakazky/detail/zakazka-16490/
Přidáno: 12.3.2012

ČKA - Zvažte demolici sportovní haly ve Frýdku-Místku

Česká komora architektů (ČKA) doporučila Magistrátu města Frýdku-Místku znovu zvážit záměr demolice víceúčelové sportovní haly. Stavba se řadí mezi nejvýznamnější sportovní stavby v regionu a je důležitým symbolem města. Její nahrazení multifunkčním centrem pravděpodobně nebude adekvátní náhradou za ztrátu kvalitní architektury.

Celá tisková zpráva: Česká komora architektů
Přidáno: 10.3.2012
Vydáno: 1.3.2012
Následující diskuze je moderována, prosíme o dodržování NETIKETY, tedy zásad kultivované diskuze. V opačném případě budou příspěvky mazány či uživatelé blokováni. Každý příspěvek je potřeba zvěrohodnit uvedením mailové adresy v druhém poli, nebo provázat s účtem na sociální síti, např. s Facebookem kliknutím na jeho ikonu. Pokud zaznamenáváte problémy se zobrazením, použijte jiný prohlížeč než Internet Explorer.

comments powered by Disqus